Stosowanie tabletek na potencję w codziennym życiu

tabletki na potencje


Tabletki na potencję kojarzą nam się głównie z lekami na potencję, choć wcale nie muszą być tym samym. Leki na potencję mają za zadanie pomagać osobom z klinicznymi objawami zaburzeń erekcji, natomiast tabletki na potencję, które lekami nie są, mają za zadanie wspomagać erekcję u mężczyzn, którzy zasadniczo z erekcją problemów nie mają.

O co w tym chodzi?


Można się w tym pogubić. Po co ktoś, kto nie ma problemów z potencją, ma brać tabletki na potencję. Powodów jest kilka:

  • problem z czasem erekcji,
  • problem z siłą erekcji,
  • chęć przedłużenia doznań.


Zasadniczo te czy czynniki sprawiają, że osoby, które zażywają tabletki na potencję, właśnie po nie sięgnęły.


Jak to działa?


Tabletkę na potencję najlepiej jest wziąć około godziny przed planowanym stosunkiem. Jest to czas potrzebny do tego, aby składniki preparatu na potencję przeniknęły do naszej krwi i rozpoczęły działanie. Sam środek nie wywołuje erekcji, ale kiedy ta już się pojawia sprawia, że penis jest twardszy, erekcja jest dłuższa lub nie ma problemu z jej utrzymaniem, a doznania są bardziej intensywne. Jednakowo dla mężczyzny, jak i kobiety.


Czy tabletki na potencję może brać każdy?

tabletki na potencje


Tabletki na potencję zostały dopuszczone na polski rynek zgodnie z prawem. Nie ma żadnych przeciwwskazań do tego, aby takich tabletki ktokolwiek nie mógł zażywać niezależnie od wieku. Oczywiście należy przestrzegać dawki, jaką określa producent, ale oprócz tego nie ma innych wytycznych.


Z czego składają się tabletki na potencję?


W skład tabletek na potencję wchodzą niemal tylko składniki pochodzenia naturalnego. Do najważniejszych zaliczyć możemy L-arganinę, niacynę, wyciągi z żeń-szenia i miłorzębu japońskiego.