Top 3 stroi BDSM

strój bdsm

Seks w stylu BDSM staje się coraz bardziej popularny. Znacząco przyczyniła się do tego popularna książka E. L. James – ,,50 Twarzy Greya’’. W związku, z tym zapotrzebowanie na różnego rodzaju stroje i gadżety erotycznie sukcesywnie rośnie. Zarówno młodzi ludzie, jak i doświadczeni kochankowie odkrywają na nowo magnetyczny świat perwersji. Zanim jednak przystąpi się do działania, dobrze jest się wyposażyć w odpowiednie dodatki, między innymi seksowny strój BDSM. Chcesz się do wiedzieć, na jaką bieliznę BDSM warto zwrócić uwagę? Przeczytaj ten artykuł!

3. Skórzany rękaw dla niewolnika

Ten wyjątkowy rękaw całkowicie ograniczy ruchy uległego partnera. Będzie on całkowicie bezbronny i kompletnie zdany na wyobraźnię osoby dominującej. Skórzany materiał jest wytrzymały i solidny, dzięki czemu bardzo ciężko jest go rozerwać. Ponadto świetnie się prezentuje. Przez całą długość rękawa przebiega gorsetowe sznurowanie, co mocno ogranicza ruchy. Co więcej, aby zwiększyć efekt, wyposażony jest także w pas zapinany na sprzączkę.

2. Skórzane body

strój bdsm

Skąpe skórzane body to bielizna BDSM, która nie tylko doskonale pobudza wyobraźnię, ale również świetnie podkreśla kobiece kształty. Składa się ono ze skórzanych pasków wykończonymi metalowymi sprzączkami. W okolicy miejsc intymnych posiada podniecający podwójny łańcuszek. Strój ten zdecydowanie więcej eksponuje, niż zasłania, dzięki czemu stanie się inspiracją do nie jednej ostrej zabawy w stylu BDSM.

1. Lateksowy kombinezon

To zdecydowanie must have dla wszystkich fanów ostrego i pikantnego seksu. To idealny strój dla każdej dominującej Pani. Kombinezon ten jest niczym druga skóra, idealnie przylega do ciała, co kusząco podkreśla kształty nosicielki. Sprawia, że nosząca go kobieta nie tylko wygląda seksownie i ponętnie, ale również groźnie, dzięki czemu uzyska respekt u niejednego niewolnika. Koniecznie sprawdź sexshop112.