Dobrze dopasowana bielizna

Niewiele kobiet zdaje sobie sprawę z tego, jak wielką rolę w ich wyglądzie odgrywa dobrze dobrana bielizna. Pomimo tego, że przez większość czasu jest ona ukryta pod ubraniem, to potrafi świetnie podkreślić kobiece kształty, jednocześnie ukrywając mankamenty sylwetki. Kobiety, które mają problem z dobraniem odpowiedniej dla siebie bielizny, mogą udać się do renomowanego salonu, gdzie specjalistki doradzą, co wybrać, by zawsze wyglądać dobrze.

Majtki wyszczuplające brzuch – doskonałe na wielkie wyjścia

Wiele kobiet z zazdrością patrzy na zdjęcia gwiazd filmowych w obcisłych sukienkach i zastanawia się, gdzie tkwi sekret ich figury. Prawda jest taka, że żadna z nich nie rusza się z domu bez majtek wyszczuplających brzuch. Obcisłe ubrania mają to do siebie, że doskonale podkreślają wszelkie niedoskonałości sylwetki. Dlatego warto mieć w swojej szufladzie majtki wyszczuplające brzuch (https://www.gorteks.com.pl/pol_m_Bielizna-modelujaca_Rodzaje_Majtki-wyszczuplajace-526.html) , które sprawią, że nawet najbardziej obcisła sukienka nie będzie już wyzwaniem. Majtki tego typu są zazwyczaj dość obcisłe i mają bardzo wysoki stan, który kształtuje i formuje sylwetkę. Trzeba tylko wziąć pod uwagę, że nie jest to najwygodniejsza na świecie bielizna – raz na jakiś czas zdecydowanie jednak warto ją włożyć.

Dobrze dopasowany biustonosz to podstawa

Badania wykazują, że większość kobiet nosi biustonosze, które są niewłaściwie dopasowane. Tymczasem dobrze dobrany stanik potrafi diametralnie odmienić kształt sylwetki, z czego niewiele pań zdaje sobie sprawę. Aby dobrze dopasować rozmiar stanika, warto udać się do brafitterki, która wykona wszelkie potrzebne pomiary oraz dobierze bieliznę, która będzie leżała jak druga skóra. Panie powinny pamiętać o tym, że na zakupie wysokiej jakości staników nie powinno się oszczędzać, ponieważ mają one znaczenie zarówno dla zdrowia, jak i wyglądu.