Pingwinek wibrujący – najlepszy przyjaciel

pingwinek wibrujacy

Wibrujący pingwinek jest jednym z erotycznych gadżetów, które są polecane na sam początek przygody z różnymi zabawkami. Nic dziwnego! Jest prosty w obsłudze, a wibracje dostarczają wiele przyjemności. Czy warto zakupić na start stymulator w formie pingwina? Zdania użytkowników są pozytywne – przekonaj się dlaczego. 

Stymulator pingwinek – informacje ogólne 

Cechami charakterystycznymi wibrującego pingwinka jest utrzymanie zabawki erotycznej w czarno-białych barwach. Pingwinek to stymulator łechtaczki, dedykowany dla początkujących lub osób szukających innych źródeł przyjemności. Posiada możliwość ustawienia intensywności wibracji, jednak brakuje mu funkcji ustawienia innych trybów. Pomimo tej niedogodności, dostarcza wiele przyjemności, szczególnie biorąc pod uwagę łatwość w zmianie intensywności wibracji. Do zalet stymulatora można doliczyć również: 

  • 11 intensywności ciśnienia wibracyjnego 
  • Wodoodporność 
  • Wykonanie z hipoalergicznych materiałów 
  • Ładowanie przy pomocy ładowarki USB
pingwinek wibrujacy

Wibrujący pingwinek – czy jest to tylko stymulator łechtaczki? 

Specyficzna budowa tzw. pingwinka pozwala na precyzyjną stymulację łechtaczki, co daje ogrom przyjemności nie tylko przy samodzielnych zabawach, ale również przy bliższych spotkaniach z partnerem lub partnerką. Dodatkowym atutem budowy wibrującej części jest to, że można umieścić ją na sutkach, zapewniając dodatkową stymulację piersi. Stymulator pingwinek w tym przypadku sprawdzi się również u mężczyzn, którzy odczuwają przyjemność z takich zabaw. Z tego można wywnioskować, że nie jest to zabawka erotyczna jedynie dla kobiet, ale również i dla osób płci przeciwnej. 

Stymulator pingwinek – czy ma jakiekolwiek wady? 

Rzadko kiedy mówi się o wadach stymulatora łechtaczki, ale powinny być one warte wspomnienia. Stymulator pingwinek nie jest niewielką zabawką, posiada dość spore rozmiary, przez co ciężej jest go ukryć przed wzrokiem innych osób. Nie jest to również najcichsza zabawka, stąd warto uważać podczas stosowania wibrującego pingwinka. Warto również wymienić słabe możliwości innego stosowania tej zabawki erotycznej. Ze względu na jej budowę można ją stosować w ograniczonym zakresie, z czego najbardziej niezadowoleni będą panowie. Wysoka cena i ogromna ilość podróbek może również odwieść od kupna pingwinka. Jednak, pomimo tych wszystkich wad, jak najbardziej jest on polecany na początek przygody z zabawkami erotycznymi, by rozpocząć zgłębianie się w czekający świat przyjemności.