Sposób na biust pod wycięte kreacje – Booby Tape

Masz wyciętą kreację, z bardzo głębokim dekoltem, bez ramiączek bądź na bardzo cienkich ramiączkach? Najlepiej byłoby nie ubierać pod nią biustonosza, aby nie wystawał, bo to nie wygląda elegancko – nie chcemy, żeby wszyscy na przyjęciu widzieli kolor naszej bielizny. Nie każda kobieta czuje się jednak dobrze bez stanika – niektóre panie wolą, by ich biust był podtrzymany. Pogodzić to można za pomocą taśmy do oklejania biustu.

Sprawdź na Gorteks.com.pl

Taśma do oklejania biustu – co to jest?

Taśma do oklejania biustu może kojarzyć się z czymś bolesnym i nieprzyjemnym. Jak to, przykleić taśmę na piersi, a potem ją odkleić? Booby Tape to jednak coś innego niż taśma klejąca. Taśma do oklejania biustu jest delikatna i bardzo rozciągliwa – niemalże tak, jak nasza skóra! Nie jest też przecież plastikowa – w jej skład wchodzi bawełna (95%) i rozciągliwy spandex (5%).

Taśma do podtrzymywania biustu to dobra alternatywa dla pań, które nie chcą mieć na sobie biustonosza, ale chcą tego efektu, który daje biustonosz – uniesionych piersi.

Jak używać taśmy do oklejania biustu?

Jedna rolka takiej taśmy wystarczy na kilkanaście użyć. Naklejać ją trzeba na suchą skórę, powoli, by się nie zaginała. Ułożenie tasiemek można dopasować do ubrania, które mamy na sobie – tak, by nie wystawały. Ściąganie też jest proste – trzeba powoli odklejać, jak plaster. Jeśli odczujemy dyskomfort, wystarczy posmarować skórę balsamem lub oliwką.