Stroje erotyczne – pikantne, słodkie, zmysłowe

stroje erotyczne

Stroje erotyczne, to od dawna niezwykle lubiany sposób na urozmaicenie życia miłosnego. Znając potrzeby klientów, rynek oferuje wiele tego rodzaju strojów. Są to zarówno elementy bielizny, jak i różnego rodzaju kostiumy i przebrania. 

Bielizna erotyczna – klasyczny pomysł, nietuzinkowe wrażenia

Najczęściej poszukiwane elementy seksownej erotycznej bielizny to koronkowe body lub gorset. Koronkowy gorset kojarzy się bardzo oldschoolowo, może być znakomitym wstępem do wyrafinowanych erotycznych gier. Koronkowe body zaś jest jednocześnie seksowne i kobiece. W zależności od koloru oraz użytych akcesoriów pomoże stworzyć drapieżny lub delikatny wizerunek. Tego rodzaju stroje erotyczne można łączyć z wieloma innymi elementami seksownej garderoby. Żonglując nimi odpowiednio, można za każdym razem stworzyć w sypialni zupełnie inny nastrój.

Od stóp do głów

stroje erotyczne

Niezwykle lubianym strojem jest również tzw. body stocking. Jest to siateczkowy lub koronkowy kombinezon opinający całe ciało od stóp do głów. Może to być również body połączone z pończochami. Ważne jest, by stroje erotyczne podkreślały walory sylwetki. Tego rodzaju strój, biały lub czarny, może wyglądać zarówno zmysłowo jak i filuternie. Założony na gołe ciało sprawi, że atmosfera w sypialni natychmiast stanie się bardzo namiętna.

Kto nie lubi lateksu?

Delikatne koronki, to nie jedyny materiał, z którego wykonuje się stroje erotyczne. Wiele osób lubi erotyczną bieliznę wykonaną z lateksu. Świetnym pomysłem na pełną bliskości randkę będą lateksowe pończochy. Wykończone koronką, opinające nogi zwrócą uwagę na wszystkie atuty sylwetki i dodadzą spotkaniu niezwykłej pikanterii. Lateksowe pończochy połączyć można na przykład z kostiumem pielęgniarki. Tak skomponowana całość dostarczy wspaniałych wrażeń.