Wibrator – czy to zło?

wibrator

Seks w dzisiejszych czasach to temat tabu. Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego tak jest? Dlaczego ludzie nie rozmawiają o tym głośno i otwarcie? Czemu nie mówią o swoich doznaniach i pragnieniach, skoro mamy z tym wiele wspólnego? Dlaczego temat wibratorów, prezerwatyw, gadżetów to zło? Odpowiedź jest jedna – ludzie wstydzą się mówić o tym, co czują! I to nie tylko jeśli chodzi o strefę erotyki, ale również nie mówią o swoich uczuciach. Zamykają się na świat, na partnera, na bliskich.

Dobre strony wibratora

Wibratory to najpopularniejsze gadżety, które są w stanie zadowolić kobiece ciała. Potrafi pozytywnie wpłynąć na łóżkowe doznania, świetnie rozpocząć grę wstępną. Czy zastanawialiście się ile par decyduje się na użycie tego erotycznego artykułu w swojej sypialni? Na pewno wiele, jednakże dla niektórych to dalej coś „zakazanego”.

Ranking wibratorów

Wibratorów na rynku jest sporo do wyboru. Właściwe każdy mógłby wybrać taki, który sprosta oczekiwaniom. Są małe, duże, wyprofilowane, z wypustkami czy bez. Są też takie do stymulacji punktu g, jak i do pobudzenia łechtaczki. Zwykły człowiek, który nie zagłębia się w temat, a stoi przed wyborem najlepszego, naprawdę może się zgubić, dlatego przedstawię ranking wibratorów, które są jednymi z lepszych.

  • Wibrator rotacyjny z króliczkiem

Miękkie urządzenie przypominające męskiego penisa, wykonuje rotacyjno – posuwiste ruchy. Posiada również króliczka, który dodatkowo stymuluje łechtaczkę wibracjami.

  • Wibrujący masażer z wypustkami

Można używać go w każdy, możliwy sposób. Do stymulacji łechtaczki oraz wnętrza pochwy. Dzięki wibraciom doprowadzi Cię na sam szczyt.

  • Wibrator króliczek z powiększoną główką

Pompowana końcówka daję uczucie wypełnienia. Główka powiększa się, co daje niezapomniane doznania. Jest również masażer łechtaczki, który zajmie się całą resztą.

Inne zestawienie wibratorów, znajdziesz na SexShop112.pl

Połącz przyjemne z pożytecznym ale zanim zaczniesz, odpowiedź sobie sama co najbardziej lubisz!