Wszystko o biustonoszach push up

Każda kobieta doskonale wie, że biustonosze push up są idealnym wyborem w sytuacji posiadania nieco mniejszego biustu, lub też wtedy, gdy chcą wyglądać seksownie i pociągającą. Mało która kobieta jednak wie, czym taki biustonosz się konkretnie charakteryzuje oraz jak poprawnie dobrać jego rozmiar.

Czym charakteryzuje się biustonosz push up?

Choć każda z nas kocha biustonosze push up (https://gorteks.com.pl/pol_m_Biustonosze_Rodzaje_Biustonosze-push-up-106.html), to jednak nie każda wie, jak on dokładnie działa. A jest to bardzo proste. Dzięki odpowiedniej konstrukcji miseczki, piersi zostają zebrane i ściągnięte w jedno miejsce, a także nieco wypchnięte do przodu. Efektem tego jest powstanie złudzenia posiadania piersi większych, lepiej wymodelowanych i znacznie seksowniej umieszczonych.

Jak dobrać jego rozmiar?

I choć zalety stosowania takiego biustonosza są powszechnie znane, to jednak mało kto wie, w jaki sposób poprawnie dobrać jego rozmiar. Na szczęście nie jest to zadanie specjalnie trudne i właściwie niczym nie różni się od dobierania standardowego biustonosza. Tak samo konieczne jest dokonanie pomiaru obwodu klatki piersiowej oraz rzecz jasna przymierzenie miseczki do piersi. Bardzo ważne jest natomiast to, aby obwód stanika nie był ani zbyt luźny, ani zbyt ciasny, ponieważ będzie to w dużym stopniu niwelowało generowany przez dobry biustonosz push up komfort. Podobnie sprawa się ma z miseczką, która nie może odstawać od piersi, ponieważ zaburzy to efekt pracy tego biustonosza.