4 stylizacje! Seksowna bielizna w roli głównej!

seksowna bielizna sklep

W sypialni co jakiś czas przyda się odrobina zabawy i śmiechu. Czasami, by ożywić związek przyda się wcielenie w niegrzeczne i prowokujące role. Bielizna damska intymna stwarza wiele okazji, by wspólnie odgrywać role dla dorosłych i bawić się sobą nawzajem! Oto kilka przykładów ciekawych stylizacji dla pań

Przeobraź się w aktorkę rewiową – ojczyzną kabaretu jest Paryż i słynna Moulin Rouge. Nic nie stoi na przeszkodzie byś sama została aktorką w tej słynnej paryskiej rewii. Potrzebny będzie tylko seksowny gorset, najlepiej usztywniany oraz kabaretki. Reszta to już twoja fantazja, choć może skorzystasz z peruki i woalki?

seksowna bielizna sklep

Troskliwa pielęgniarka – to rola, która niekoniecznie kojarzy się z chorobą. Najlepszy do zabawy w seksualny oddział ratunkowy będzie komplet białej, koronkowej bielizny czy koszulki ledwo zakrywającej pupę. Nieodzowne będą także seksowne rajstopy i akcesoria w typie czepka i rękawiczek. Doktorze, ależ tu gorąco! Koniecznie sprawdź https://sexshop112.pl/79-bielizna-erotyczna.

Wampirzyca z Ciebie – gotyckie klimaty nie mogą się obejść bez seksownej do granic możliwości wampirzycy. W tej stylizacji seksowna bielizna powinna być w dominującej nobliwej i uwodzicielskiej czarnej barwie z domieszką fioletu bądź różu. Należy pamiętać o staromodnych koronkach i długich jak zęby Nosferatu szpilkach. Strach się bać!

Uwodzicielska kelnerka – Seksowna bielizna damska służy rozpaleniu zmysłów. Czy można wyobrazić sobie coś silniej uwodzącego niż kelnerka w fartuszku, która zniewala ogromnym dekoltem? Pod spodem załóż komplet z paskami na górze i pasem do pończoch w typie pin-up. Gwarantujemy, że klienci zostawią sowity napiwek!