Biustonosz erotyczny – co powinnaś o nim wiedzieć?

staniki erotyczne

Bielizna dla każdej kobiety stanowi niezwykle ważny element garderoby. Choć nie jest to element stroju, który widać to dobrze dobrana bielizna sprawia, że kobieta czuje się komfortowo i atrakcyjnie. Są jednak sytuacje, kiedy wygląd bielizny ma szczególne znaczenie. Mowa tu oczywiście o łóżkowych igraszkach. Wówczas najlepiej jest postawić na bieliznę erotyczną. W tym na dobrze dobrany biustonosz.

Biustonosz klasyczny a erotyczny

staniki erotyczne

Każda kobieta doskonale wie, że mężczyźni uwielbiają patrzeć na kobiety w seksowej bieliźnie. Na rynku dostępnych jest wiele modeli biustonoszy i większość z pań posiada przynajmniej kilka różnych modeli. Jednak jeśli mowa o sytuacjach intymnych to warto postawić tu na biustonosze erotyczne. Te nieco różnią się od tych klasycznych. Przede wszystkim stanik erotyczny jest bardziej wycięty od tego klasycznego. Innym jest także materiał i sposób wykonania. Najczęściej jest to pięknie prezentująca się koronka zdobiona dodatkowymi elementami. Dodatkowo staniki erotyczne zamiast klasycznych miseczek posiadają wszyte cienkie wkładki, które modelują kształt piersi.

Dobór stanika erotycznego

W związku z tym, że biustonosze erotyczne różnią się od tych klasycznych, bardzo ważny jest ich właściwy dobór. Stanik erotyczny powinien być idealnie dopasowany do posiadanych wymiarów. Dlatego przed zakupem ważne jest, aby prawidłowo zmierzyć rozmiar biustu. W tym celu należy dokonać pomiaru obwodu biustu i pod biustem. Dobrze jest staniki erotyczne zmierzyć przed zakupem. Wówczas ma się pewność, że biustonosz będzie leżał znakomicie.