Co należy wiedzieć nt. lubrykantu, czy warto użyć?

lubrykant na bazie wody

W każdym związku prędzej czy później dochodzi do rutyny, sposobem na jej pokonanie jest zakup gadżetu erotycznego. Z pewnością jest to świetne rozwiązanie, jednak dobry lubrykant może przyczynić się niezawodnie do tego, by radość ze stosunku była jeszcze większa. 

Jak należy używać lubrykant? 

Możesz użyć lubrykantu na dwa sposoby, możesz wziąć na palce i zaaplikować swej partnerce na miejsca intymne, bądź też nałożyć go na penisa, to jest kwestia indywidualna. Doświadczony kochanek wybierze lubrykant na bazie wody, gdyż ma pH które odpowiada temu jakie ma kobiecy śluz, w jego skład wchodzi szereg wartościowych składników, nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Warto się zdecydować na to rozwiązanie, co więcej nawet wtedy gdy bawisz się solo z luksusową lalką erotyczną, lubrykant ten okaże się dla Ciebie niezawodną pomocą. Zwykle lubrykant starcza na dłuższy czas, więc zakupu nie musisz powtarzać często a przyjemność z jego użycia wielka. Partnerzy którzy decydują się na zakup lubrykantu, podkreślają, że ich życie seksualne jest teraz o wiele lepszej jakości niż to było wcześniej, gdy jeszcze nie stosowali tego preparatu. 

Który lubrykant jest warty kupna, na który się zdecydować by dać rozkosz sobie i partnerce? 

Bardzo dobrym rozwiązaniem okaże się lubrykant osobisty Lelo 150 ml. Pary bardzo cieszą się tym środkiem, gdyż pozwala on na używanie go z każdym rodzajem gadżetów erotycznych. Wystarczy niewielka ilość, by móc cieszyć się maksymalną dozą działania, dojść na szczyt rozkoszy. Preparat ten zaleca się szczególnie alergikom których inne lubrykanty mogą uczulać. Kiedy masz ochotę na dobry seks podczas wyjazdu integracyjnego, postaw na wodny lubrykant ToyJoy 30 ml., dający możliwość spełnienia szeregu scenariuszy. Sprawdzone lubrykanty odmienią Twe życie na lepsze.