Dildo – do czego służy i czym jest?

dildo

Dilda bywają mylone z wibratorami. Mają podobny falliczny kształt, jednak posiadają sporo różnic, które wiążą się z budowy i przeznaczenia. Czym jest dildo? Do czego dłuży zabawka erotyczna tego typu? Gdzie można ją kupić?

Dildo – co to jest?

dildo

Samo słowo dildo pochodzi z języka angielskiego i w dosłownym tłumaczeniu oznacza „atrapa prącia”. Najłatwiej mówiąc, jest to sztuczny penis, który posłuży nam głównie podczas masturbacji. Nie posiada silniczka, co odróżnia go od wibratora. Nie musimy zatem martwić się o ładowanie i zapas baterii. Dildo nie ulega zepsuciu i awariom, dając nam dyskrecję w każdej sytuacji. Zazwyczaj producenci tworzą produkty z elastycznego tworzywa, jakie doskonale odwzorowuje naturalny członek mężczyzny w trakcie wzwodu. Oczywiście taka zabawka ma też inne kształty, co pozwala zmaksymalizować przyjemność podczas korzystania. 

Dildo – do czego służy?

Warto podkreślić, że dildo służy do penetracji pochwy, odbytu, a nawet ust. Sztuczny penis najczęściej jest wykorzystywany podczas masturbacji, jednak spełni swoją  rolę także w trakcie seksu i pieszczot. Pary coraz chętniej decydują się na takie zabawki, które spełnią ich fantazje erotyczne i urozmaicą życie łóżkowe. Przykładowo na uwagę zasługują dilda z przyssawką, jakie pozwolą spełnić marzenie o podwójnej penetracji, jednocześnie nie wprowadzając innych osób do strefy intymnej. Z kolei podwójne dildo doskonale sprawdzi się dla par lesbijskich. 

Gdzie zakupić zabawki erotyczne? Szeroką ofertę znajdziemy w internetowym sklepie, w którym bogaty asortyment daje sporo możliwości. Sex-shop online cały czas poszerza ofertę, tak aby spełnić oczekiwania każdego klienta. Sprawnie zamówimy zakupy z dostawą do domu.