Kiedy może przydać się stanik bez ramiączek?

stanik bez ramiączek

 Wraz z pojawieniem się lata kobiece stylizacje stają się coraz bardziej lekkie. Kobiety sięgają zwłaszcza po różnego rodzaju letnie sukienki, między innymi takie, które odsłaniają plecy. Dobór odpowiedniej bielizny do tego rodzaju strojów często jest wyzwaniem. Do sukienek nie zawsze będą pasowały standardowe biustonosze, o wiele łatwiej jest wybrać stanik bez ramiączek.

Czym charakteryzuje się dobry stanik bez ramiączek?

 Niezależnie od modelu biustonosza w czasie jego wyboru zawsze należy kierować się wygodą. W staniku, który nie ma ramiączek również można czuć się komfortowo. Powinien być on tak dobrany, żeby wykonywanie w nim ruchu nie było utrudnione, nie może uciskać pod biustem. Dobry stanik bez ramiączek  musi dobrze przytrzymywać piersi, żeby tak było, konieczna jest właściwa jego konstrukcja. Obecnie na rynku wiele jest takich modeli, które przygotowane są na różnej wielkości biust, także na ten większy. Taki model musi charakteryzować się:

  • szerokimi, mocnymi zapięciami,
  • szeroki, solidnym pasem,
  • odpowiednimi, zakrywającymi prawie cały biust miseczkami.

Oprócz tych ważnych elementów warto postawić na te modele, które mają wbudowane też antypoślizgowe wstawki. Mogą występować one w różnych partiach stanika, zabezpieczają przed przesuwaniem się go, dzięki nim można wykonywać nawet intensywny ruch bez zmartwień o to, że biustonosz przemieści się w niepożądane miejsce. Jest to szczególnie istotne w przypadku letnich sukienek, bielizna nie powinna być widoczna, żeby cała stylizacja ładnie się prezentowała.

stanik bez ramiączek

Stanik bez ramiączek jako codzienny biustonosz

 Wiele kobiet nie wyobraża sobie stworzenie letniej stylizacji bez udziału stanika bez ramiączek. Nie trudno się temu dziwić, z jego udziałem można wziąć pod uwagę kilkadziesiąt propozycji, nie tylko sukienki bez pleców, ale także letnie zwiewne bluzki, koszulki. Dzięki temu elementowi bielizny cały strój prezentuje się niezwykle lekko, schludnie, elegancko. Stanik bez ramiączek nadaje się nie tylko na lato, można go wykorzystywać cały rok, wystarczy tylko wybrać taki model, który w pełni współgra z kobiecym ciałem. Żeby tak było konieczny jest produkt zrobiony z materiałów przyjaznych skórze, pozwalających jej oddychać. Brzegi miseczek muszą być gładko wykończone, nie mogą uciskać w żadnych partiach ciała. Miseczka nie może być ani zbyt duża, ani zbyt mała, powinna zapewnić piersiom odpowiednią wygodę, tak jak to ma miejsce w biustonoszach z ramiączkami. Takie produkty można nabyć w różnych kolorach, popularnym wyborem jest zwłaszcza stanik w kolorze cielistym.